Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Veido priežiūra pavasarį

Pavasario iššūkiai

Per žiemą mūsų organizme sumažėja vitamino D, todėl trūksta energijos, jaučiamės pavargę ir nedarbingi. Tai lemia, kad mūsų oda atrodo pilkšva, išsausėjusi ir negyvybinga. Kartu su pavasariu mūsų veidą pasitinka daugybė iššūkių - dideli temperatūrų svyravimai, vitaminų trūkumas ir pirmoji saulė gali stipriai pažeisti veido odą, todėl šiuo metu labai svarbu tinkamai pasirūpinti savimi.

Veido drėkinimas.
Nors odos drėkinimas labai svarbus tiek žiemą, tiek kitu metų laiku, pavasarį odos drėkinimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Po žiemos oda dažnai šerpetoja, jai būtinas intensyvus drėkinimas, o dar labiau atšilus orams oda natūraliai tampa riebesnė, todėl patartina rinktis lengvesnes veido priežiūros priemones, tikslinga daugiau dėmesio skirti ne odos maitinimui, o drėkinimui.

Geriausias būdas pasitikti naują sezoną – atgaivinti odą nuprausiant žiemos išvargintas, negyvas viršutines odos ląsteles. Tam puikiai tinka švelnūs veido šveitikliai (pilingai) ir prausikliai. Jie ne tik padeda veido odai atsinaujinti, bet ir valo poras, oda mažiau šerpetoja, tampa švaresnė ir švelnesnė.


Pirma saulė. Žiemos orų sudirgintai ir jautriai odai dar labiau gali pakenkti pasirodę pirmieji saulės spinduliai. Ultravioletiniai spinduliai yra pagrindinė priežastis, lemianti pigmentinių dėmių ir raukšlių atsiradimą, todėl labai svarbu vos pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams tinkamai prižiūrėti odą. Ultravioletiniai spinduliai mažina kolageno kiekį ir trukdo jam atsinaujinti, todėl oda tampa mažiau elastinga, atsiranda raukšlės. Geriausias būdas apsaugoti veido odą – pasirūpinti, kad oda būtų nuolat drėkinama ir pasirinkti kremą su UV filtru.
          
Kaip prižiūrėti veido odą

1 žingsnis. Tiek ryte, tiek vakare kruopščiai nuvalykite veido ir kaklo odą. Kiekvienas esame visiškai individualus, taip pat ir mūsų oda, todėl labai svarbu kruopščiai išsirinkti asmeniškai Jums tinkamą veido prausimo priemonę. Tam puikiai tinka tonikas ar prausiklis. Prausiklis padeda nuvalyti kasdienes dulkes ir nešvarumus nuo odos, todėl yra ypatingai svarbus tiems, kurių oda kenčia nuo oro užterštumo. Tonikas sutraukia veido poras, nuvalo riebalų perteklių nuo odos paviršiaus ir oda tampa gaivi ir švelni. Pavasarį patartina rinktis lengvesnes, gaivinančias veido priežiūros priemones.

2 žingsnis. Kartą ar du per savaitę nuvalykite vaidą su šveitikliu (pilingu) – taip pašalinsite negyvas odos ląsteles, oda taps švaresnė ir švelnesnė. Odos priežiūros specialistai jau seniai žino paprastą triuką – prieš deginantis saulėje patartina nušveisti odą su šveitikliu – tuomet įdegis bus lygesnis, įsigers giliau ir laikysis ilgiau.

3 žingsnis. Pasirinkite veido ir kaklo drėkinimui skirtą priemonę – Jūsų odos tipą atitinkantį drėkinantį kremą. Nepamirškite kremo tepti ne tik ant veido, bet ir ant kaklo odos – ji tokia pat jautri ir reikli kaip ir veido oda. Atsižvelgdami į odos tipą, problematiškumą ar individualius poreikius, rinkitės kremą normaliai, sausai ar riebiai odai, kremą nuo spuogų ar nuo raukšlių.
     
 
4 žingsnis. Brandžiai odai prižiūrėti reikėtų pasirinkti kremą nuo raukšlių. Jis suteiks žvilgsniui gyvybingumo ir jaunatviškumo, sumažins patinimą po akimis ir padės kovojant su raukšlėmis.

5 žingsnis. Apsaugokite veidą ir lūpas. Rūpindamiesi, kad veido oda nenukentėtų nuo saulės spindulių, neatsirastų pigmentinių dėmių ir nepadaugėtų raukšlių, pasirinkite kremą su UV filtru. Nepamirškite, jog taip pat reikia prižiūrėti ir lūpas – tam puikiai tinka lūpų balzamai su UV filtrais.

6 žingsnis. Pagal veido odos tipą ir poreikį išsirinkite veido kaukę ir naudokite ją vieną ar du kartus per savaitę odai atgaivinti ar poroms išvalyti. Dėmesingai prižiūrima veido oda bus pastebimai gyvybinga ir natūraliai spindinti.

Žinant kaip pasirūpinti savo oda, žvarbios žiemos pasekmės ne tokios jau baisios. Netgi priešingai – pavasaris gali tapti nauja pradžia ir būti pats tinkamiausias laikas pasirūpinti, kad oda būtų sveika ir graži.
                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'